Čas na serveru 02:34:03

Kája Saudek
Oldřich Vízner

Id: 513001

Oldřich Vízner

  •  / Oldřich Vízner / Kája Saudek

akvarel/tuš/papír, rozměr ve výřezu 31 x 22 cm, značeno na pravé straně, paspartováno, zaskleno, rámováno, (pochází z charitativní aukce obrazů pro o.s. Aurelius - Kája Saudek Dvacet tváří)

zobrazeno: 851x

Vyvolávací cena:

9 000