Kája Saudek
Pergamenový svitek
Id: 270507
kombinovaná technika/papír, rozměr listu cca 32,5 x 44 cm, neznačeno, list v minulosti přeložen, na zadní straně popsáno, vytvořeno pro Čs. televizi a pořad Vlaštovka v 70. letech, zaskleno, rámováno
zobrazeno: 3205x
Vyvolávací cena:
3 500 Kč
16 000 Kč