Čas na serveru 12:48:54

Kája Saudek
PF 1990

Id: 506002

PF 1990

  •  / PF 1990 / Kája Saudek
  •  / PF 1990 / Kája Saudek
  •  / PF 1990 / Kája Saudek

kombinovaná technika, akvarel/tuš/tužka/papír, rozměr ve výřezu 18,5 x 13,5 cm, značeno na levé straně, paspartováno, zaskleno, rámováno

zobrazeno: 5611x

Vyvolávací cena:

36 000

Příhozy: 48