Kája Saudek
PF 91
Id: 514207
kombinovaná technika, akvarel/tuš/tisková technika/papír, rozměr ve výřezu 18,5 x 13,5 cm, značeno na pravé straně, paspartováno, zaskleno, rámováno
zobrazeno: 3158x
Vyvolávací cena:
5 500 Kč
22 900 Kč