Kája Saudek
Polizei
Id: 283502
kombinovaná technika/akvarel/papír, rozměr kresby cca 25 x 35 cm, značeno vpravo dole, zaskleno, rámováno
zobrazeno: 6074x
Vyvolávací cena:
4 500 Kč
45 000 Kč
Účastníci: 19
Příhozy: 59