Kája Saudek
Příslušník motocyklista
Id: 308104
kombinovaná technika/tuš/akvarel/papír, rozměr listu 42 x 29,5 cm, neznačeno, nerámováno, volně loženo
zobrazeno: 2817x
Vyvolávací cena:
5 000 Kč
43 250 Kč