Kája Saudek
Red Dog
Id: 172503
tisk na plechu, rozměr 47 x 36,5 cm, signováno v tisku, v horní části závěsná dírka, plech lehce pomačkaný, volně loženo, nerámováno
zobrazeno: 2103x
Vyvolávací cena:
500 Kč
5 600 Kč