Čas na serveru 06:43:26

Kája Saudek
Rozára

Id: 514205

Rozára

  •  / Rozára / Kája Saudek
  •  / Rozára / Kája Saudek
  •  / Rozára / Kája Saudek
  •  / Rozára / Kája Saudek

kombinovaná technika, tuš/tužka/běloba/papír, rozměr 35 x 26 cm, značeno a popsáno na pravé straně, zaskleno, rámováno

zobrazeno: 2868x

Vyvolávací cena:

28 000