Kája Saudek
Rytíř
Id: 291002
kombinovaná technika/koláž/papír, rozměr viditelný 42,5 x 57,5 cm, značeno vlevo dole, zaskleno, rámováno
zobrazeno: 13961x
Vyvolávací cena:
5 000 Kč
16 000 Kč