Kája Saudek
Sfinga
Id: 172501
tisk na plechu, rozměr 46,5 x 36 cm, signováno v tisku, v horní části závěsná dírka, plech lehce pomačkaný, na povrchu drobné škrábance, volně loženo, nerámováno
zobrazeno: 2987x
Vyvolávací cena:
500 Kč
6 515 Kč