Kája Saudek
Sfinga s pyramidami
Id: 172502
tisk na plechu, rozměr 47 x 36 cm, signováno v tisku, v horní části závěsná dírka, volně loženo, nerámováno
zobrazeno: 2278x
Vyvolávací cena:
800 Kč
7 525 Kč