Kája Saudek
Superhana
Id: 326801
tisk/plátno, rozměr 70 x 100 cm, značeno v tisku v ploše č. 30/100 CII, nerámováno, lehké oděrky po okraji plátna, na zadní straně razítko s popisem
zobrazeno: 4904x
Vyvolávací cena:
5 000 Kč
36 000 Kč