Kája Saudek
Tanečnice
Id: 454604
kombinovaná technika, tužka/tuše/latexové barvy/karton, rozměr 37,5 x 25,5 cm, značeno na pravé straně, zaskleno, rámováno
zobrazeno: 7827x
Vyvolávací cena:
9 500 Kč
96 000 Kč
Příhozy: 63