Kája Saudek
TV titulek
Id: 409804
kombinovaná technika akvarel/tuš/papír, rozměr 30 x 40 cm, neznačeno, zaskleno, rámováno, oděrky na rámu
zobrazeno: 656x
Vyvolávací cena:
2 000 Kč
8 503 Kč