Kája Saudek
Tý - grr!
Id: 366801
kombinovaná technika/tuš/akvarel/papír, rozměr viditelný 31 x 25 cm, značeno a popsáno ve spodní části, zaskleno, oděrky na rámu
zobrazeno: 7199x
Vyvolávací cena:
3 500 Kč
33 400 Kč