Kája Saudek
Vášnivé objetí
Id: 270509
kresba/papír, rozměr ve výřezu 15 x 28,5 cm, neznačeno, paspartováno, zaskleno, rámováno, kresba pro publikaci "Z bájí Saudka Kájí", erotický kalendář pro rok 1998, vydáno nakladatelstvím R3
zobrazeno: 15953x
Vyvolávací cena:
2 800 Kč
15 000 Kč