Kája Saudek
Velechrám jejího těla
Id: 433001
kombinovaná technika/tuš/běloba/tempera/karton, rozměr 70 x 28,5 cm, značeno vlevo dole, rámováno
zobrazeno: 1122x
Vyvolávací cena:
3 500 Kč
76 000 Kč