Kája Saudek
Životopis
Id: 378818
kombinovaná technika/akvarel/tuš/papír, rozměr listu 58,5 x 29 cm, neznačeno, ve spodní části autorův portrét, zaskleno, rámováno
zobrazeno: 5858x
Vyvolávací cena:
5 000 Kč
39 500 Kč