Kamil Kubík
Borg vs. Connors
Id: 335402
tisková technika/papír, rozměr listu 61 x 69,5 cm, značeno a datováno vpravo dole, vlevo dole číslováno 157/450, volně loženo, nerámováno
zobrazeno: 7376x
Vyvolávací cena:
3 500 Kč
8 500 Kč