Kamil Kubík
Marina Drawbridge na Floridě
Id: 335406
tisková technika/papír, rozměr listu 58 x 73,5 cm, značeno vpravo dole, vlevo dole číslováno 20/120, volně loženo, nerámováno
zobrazeno: 755x
Vyvolávací cena:
3 500 Kč
9 750 Kč