Kamil Kubík
Mistrovství světa ve fotbale
Id: 335404
tisková technika/papír, rozměr listu 63,5 x 85,5 cm, značeno vpravo dole, vlevo dole číslováno zřejmě 195/300, volně loženo, nerámováno, lehce pomačkané okraje, přiložen autorský poster
zobrazeno: 1581x
Vyvolávací cena:
3 500 Kč
12 000 Kč