Kamil Kubík
Návštěva papeže v Newarku
Id: 296101
autorský tisk/papír, rozměr tisku 46,5 x 58 cm, značeno vpravo dole, pospáno vlevo dole, zaskleno, rámováno
zobrazeno: 1994x
Vyvolávací cena:
4 500 Kč
15 500 Kč