Kamil Kubík
Nejvyšší soud USA
Id: 335407
tisková technika/papír, rozměr listu 44,5 x 53,5 cm, značeno, popsáno a autorský tisk ve spodní části, list lokálně znečištěn volně loženo, nerámováno
zobrazeno: 2079x
Vyvolávací cena:
3 500 Kč
10 500 Kč