Kamil Kubík
New Jersey State House
Id: 325805
autorský tisk/papír, rozměr listu 45 x 50 cm, značeno a popsáno ve spodní části, zaskleno, rámováno
zobrazeno: 2556x
Vyvolávací cena:
3 000 Kč
4 306 Kč