Kamil Kubík
New York II
Id: 308903
barevná litografie/papír, rozměr tisku 51 x 80,5 cm, značeno a popsáno ve spodní části, zaskleno, rámováno
zobrazeno: 1844x
Vyvolávací cena:
4 500 Kč
21 000 Kč