Kamil Kubík
Newyorská banka na Wall Street
Id: 335409
tisková technika/papír, rozměr listu 82 x 55,5 cm, autorský tisk, značeno vpravo dole, lehce pomačkaný okraj, volně loženo, nerámováno
zobrazeno: 1575x
Vyvolávací cena:
3 500 Kč
3 800 Kč