Kamil Kubík
Newyorský maraton
Id: 335410
tisková technika/papír, rozměr listu 51,5 x 66,5 cm, autorský tisk, značeno vpravo dole, lehce pomačkané okraje, volně loženo, nerámováno
zobrazeno: 2118x
Vyvolávací cena:
3 500 Kč
8 600 Kč