Kamil Kubík
River Café u Brooklyn Bridge
Id: 335411
tisková technika/papír, rozměr listu 38 x 52 cm, autorský tisk, značeno vpravo dole, volně loženo, nerámováno
zobrazeno: 1428x
Vyvolávací cena:
3 500 Kč
23 000 Kč