Kamil Kubík
Wall Street
Id: 274102
ručně kolorovaná litografie/papír, rozměr tisku 57 x 71 cm, značeno a číslováno ve spodní části, zaskleno, rámováno
zobrazeno: 3092x
Vyvolávací cena:
4 500 Kč
28 500 Kč