Kamil Kubík
Wall Street
Id: 335412
tisková technika/papír, rozměr listu 54,5 x 43 cm, autorský tisk, značeno vpravo dole, lehce pomačkané okraje, volně loženo, nerámováno
zobrazeno: 1376x
Vyvolávací cena:
3 500 Kč
5 000 Kč