Kamil Kubík
Závody na řece
Id: 260101
litografie/papír, rozměr tisku 47,5 x 60,5 cm, značeno vpravo dole, autorský tisk vlevo dole, zaskleno, rámováno
zobrazeno: 1342x
Vyvolávací cena:
2 500 Kč
9 000 Kč