Kamil Lhoták
Automobil 1920
Id: 537501
akvarel/tuš/papír, rozměr ve výřezu 14 x 20,5 cm, značeno a datováno vpravo dole, paspartováno, zaskleno, rámováno, přiložen předchozí nabývací doklad (provenience Galerie Moderna, 2016)
zobrazeno: 740x
Vyvolávací cena:
5 500 Kč
34 000 Kč
2024,12-1,02,21,11,00
minimální příhoz 1 000 Kč