Kamil Lhoták
Balón
Id: 2433
akvarel/tuš/papír, rozměr ve výřezu 9 x 14 cm, signováno vpravo dole, datováno 79, paspartováno, zaskleno, rámováno, původní stav, přiloženo potvrzení pravosti od Dr. Františka Dvořáka z roku 2000
zobrazeno: 4971x
Vyvolávací cena:
4 500 Kč
33 000 Kč