Kamil Lhoták
Balón a letadla
Id: 192102
kombinovaná technika/akvarel/papír, rozměr ve výřezu 13 x 21,5 cm, signováno a datováno vpravo dole, paspartováno, zaskleno, konzultováno s Ing. L. Šteffkem autorem publikace Kamil Lhoták Grafické dílo v kontextu ostatní tvorby
zobrazeno: 5910x
Vyvolávací cena:
5 500 Kč
78 777 Kč
Účastníci: 19
Příhozy: 68