Kamil Lhoták
Balon. Křídla. Vrtule
Id: 496003
litografie/papír, rozměr ve výřez u 23,3 x 16,5 cm, neznačeno, paspartováno, zaskleno, rámováno, uvedeno v díle Kamil Lhoták "Grafické dílo v kontextu ostatní tvorby" od Libora Šteffka. G 127, str. 124
zobrazeno: 454x
Vyvolávací cena:
4 000 Kč
15 500 Kč