Kamil Lhoták
Balón nad horami
Id: 26512
litografie/papír, rozměr ve výřezu 45,5 x 30,5 cm, signováno vpravo dole, datováno 1973, vlevo dole č. 3/100, paspartováno, volně loženo, nerámováno
zobrazeno: 1921x
Vyvolávací cena:
2 700 Kč
9 500 Kč