Kamil Lhoták
Barel
Id: 474604
kombinovaná technika, akvarel/tuš/papír, rozměr ve výřezu 16 x 13,5 cm, značeno a datováno ve spodní části, paspartováno, zaskleno, rámováno
zobrazeno: 1407x
Vyvolávací cena:
5 500 Kč
41 100 Kč