Kamil Lhoták
České středohoří
Id: 172701
suchá jehla/papír, rozměr tisku 20 x 48,5 cm, nesignováno, číslováno 11/20 vlevo dole, na zadní straně pozůstalostní razítko autora, podepsané synem, paspartováno, zaskleno UV sklem, rámováno
zobrazeno: 3660x
Vyvolávací cena:
5 000 Kč
16 000 Kč