Kamil Lhoták
Cycles Alcyon
Id: 246702
barevná litografie/papír, rozměr ve výřezu 53 x 63,5 cm, autorský tisk, značeno vpravo dole s datací, paspartováno, zaskleno, rámováno
zobrazeno: 8134x
Vyvolávací cena:
5 000 Kč
90 000 Kč
Účastníci: 18
Příhozy: 102