Kamil Lhoták
Dívka s míčem
Id: 1558
kombinovaná technika/papír, rozměr listu 22,5 x 21 cm, nesignováno, ilustrace pro knihu Karla Sýse, získáno z Albatrosu, zaskleno, rámováno, původní stav
zobrazeno: 2740x
Vyvolávací cena:
20 000 Kč
20 000 Kč
2.12.2014, 21:24:00
1.12.2014 | 14:17 | 20 000 Kč |