Kamil Lhoták
Dívka v kloboučku
Id: 369206
litografie/papír, rozměr ve výřezu 20 x 15,5 cm, značeno, datováno a číslováno ve spodní části, paspartováno, zaskleno
zobrazeno: 845x
Vyvolávací cena:
1 500 Kč
3 900 Kč