Kamil Lhoták
Dva balóny před vzlétnutím
Id: 525304
barevná litografie/papír, rozměr ve výřezu 23,5 x 16,5 cm, značeno vlevo dole, paspartováno, zaskleno, rámováno
zobrazeno: 882x
Vyvolávací cena:
2 500 Kč
2 600 Kč
2024,12-1,02,20,01,00
minimální příhoz 100 Kč