Kamil Lhoták
Explorel
Id: 327505
kombinovaná technika/tuš/akvarel/papír, rozměr listu 29,5 x 24 cm, značeno a datováno vpravo dole, volně loženo, nerámováno
zobrazeno: 7322x
Vyvolávací cena:
5 500 Kč
116 000 Kč
Účastníci: 30
Příhozy: 102