Kamil Lhoták
Freres Lissac
Id: 358801
litografie/papír, rozměr ve výřezu 24,5 x 31,5 cm, značeno a datováno vpravo dole, paspartováno, zaskleno, oděrky na rámu
zobrazeno: 1488x
Vyvolávací cena:
3 000 Kč
11 000 Kč