Kamil Lhoták
Hromada písku a míč
Id: 187627
suchá jehla/papír, rozmě tisku 8,1 x 10,7 cm, signováno vpravo dole, nerámováno, volně loženo
zobrazeno: 2759x
Vyvolávací cena:
2 500 Kč
5 200 Kč