Kamil Lhoták
Jehlan a kužel
Id: 61202
olej/plátno/karton, rozměr ve výřezu 13,5 x 20 cm, signováno vlevo dole, datováno 1970, zcela původní adjustace vložená do nového rámu, na zadní straně zbytek razítka ČFVU, zaskleno, zcela původní stav
zobrazeno: 6543x
Vyvolávací cena:
60 000 Kč
121 000 Kč