Kamil Lhoták
Kapitánu Hurikánovi se zježily vlasy
Id: 247602
tuž/papír, rozměr listu 25,1 x 20,5 cm, neznačeno, volně loženo, nerámováno, publikováno v knize Františka Pilaře "Dýmka strýce Bonifáce" str. 179, kniha přiložena
zobrazeno: 2350x
Vyvolávací cena:
3 500 Kč
7 500 Kč