Kamil Lhoták
Konvolut dvou kusů
Id: 461009
Příliv: lept/papír, rozměr listu 10,5 x 15 cm, značeno a datováno vpravo dole, volně loženo, Stroj pouště a hora: litografie/papír, rozměr listu 11 x 15 cm, značeno a datováno vpravo dole, volně loženo
zobrazeno: 2595x
Vyvolávací cena:
2 500 Kč
7 000 Kč