Kamil Lhoták
Konvolut tří kusů: Závody motocyklů
Id: 2422
suchá jehla/papír, vše signováno vpravo dole, datováno 50, paspartováno, zaskleno, novodobě rámováno; 1) rozměr ve výřezu 11 x 12 cm, č. 2/3; 2) rozměr ve výřezu 11 x 12 cm, č. 3/3; 3) rozměr ve výřezu 10,5 x 11,5 cm, č. 3/3
zobrazeno: 2878x
Vyvolávací cena:
3 500 Kč
38 500 Kč
Příhozy: 61