Čas na serveru 16:48:17

Kamil Lhoták
Kouřící lahev

Id: 534004

Kouřící lahev

  •  / Kouřící lahev / Kamil Lhoták

akvarel/papír, rozměr ve výřezu 23 x 14,5 cm, značeno a datováno ve spodní části, paspartováno, zaskleno, rámováno

zobrazeno: 589x

Vyvolávací cena:

16 500

2024,12-1,03,20,22,00

Pro přihazování se musíte přihlásit

minimální příhoz 500 Kč

Přihazovat do limitu