Kamil Lhoták
Kouřící lahev
Id: 534004
akvarel/papír, rozměr ve výřezu 23 x 14,5 cm, značeno a datováno ve spodní části, paspartováno, zaskleno, rámováno
zobrazeno: 589x
Vyvolávací cena:
5 500 Kč
16 500 Kč
2024,12-1,03,20,22,00
minimální příhoz 500 Kč